вівторок, 25 березня 2014 р.

Доторкаюсь чарівною паличкою ІКТ до географії


Ідея створення електронної тематичної карти на основі контурної народилася під час обговорення технології тріарного он-лайн уроку Історія - Англійська мова - Математика.
Спочатку замість математики я планувала  взяти інформатику у 5 класі. Саме в цей час  тут вивчається графічний редактор Paint.
Коли Наталія Олександрівна, вчителька історії з Першотравенська розповіла, що в ході уроку учні працюватимуть з контурною картою, я відразу побачила "точку дотику" цих двох предметів (Карта+ графічний редактор).
Цю ідею пані Наталя запропонувала втілити у формі короткого навчального відеоролика - інструкції по створенню такої  карти, так як, на її думку, у мене це добре виходить. 
 Сучасним дітям подобається працювати з комп'ютером. Хоча 6-класники в жодній з трьох шкіл інформатики до цього часу не вивчали, після перегляду ролика без проблем всі справились на відмінно.
Ми одночасно в різних куточках України створювали карту Стародавньої Греції:


1. На заході України в мальовничому селі Вишнівчику:
2. На сході України в славному своєю  історією м. Харків:
3. На сході  України - в чудовому місті Першотравенську Дніпропетровського краю:Хочу ці наші напрацювання подарувати всім вчителям історії та географії України. Користуйтеся, щоб ваші уроки стали сучасними . Електронні карти можна знайти в Інтернеті, скориставшись різними  пошуковими службами,  для кожного уроку на потрібну тему і зберегти.
Напевне, доля мене звела з такими людьми, щоб щось корисного створити для інших предметів. Сьогодні завела рубрику ІКТ для підтримки навчання географіїв якій буду повідомляти для своїх колег найновіші цікавинки в сфері використання веб-технологій на уроках географії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...