неділя, 16 березня 2014 р.

Малі діти бавляться ляльками, а великі - знаннями


25.02 - 03.03. 2014  в нашій школі відбувся тиждень математики. Ніби й нічого особливого: в кожній школі щороку проводяться предметні тижні. Але цей був особливим двома інноваційними з використанням сучасних веб-технологій міроприємствами:
1. Тріарний он-лайн урок в 6 класі.
2. Інтелектуална гра-конкурс "Найрозумніший". 
Переможець гри мав отримати цінний пам'ятний подарунок, і саме це спонукало старшокласників до повторення знань з оголошених тем. Битва була захоплюючою і натхненною. Найгарячішим став 3 раунд. В ньому опинились найсильніші учасники - дівчатка з 9 класу, хоча брали активну участь учні 5-11 класів. І головний приз - статуетка Мудрої Сови дістався найсильнішій - Бельзецькій Наталі, яка відірвалася  на 3 очки від своїх однокласниць Дохват Вероніки та Халупняк Лесі.
 Зійшлося до школи півсела. А було весело тому, що відбувалося усе, як по телевізору у Тіни Канделакі. Були справжніми: і музика, і раунди, і кольори. 
Автором електронного варіанту гри є моя молода колега Стасишин Ірина, вчителька математики та інформатики Мшанецької ЗОШ І-ІІ ступенів. За даним посиланням ви можете зайти і скачати матеріали гри. Її легко переробити  для будь-якого предмету, тому що створена гра у PowerPoint.
Коли я побачила, з яким теплом і щастям Наталя притискала до грудей свій омріяний трофей, ще раз пересвідчилась, що такі заходи проводити потрібно, хоч і забирають вони чимало часу у вчителів. Та й у нашій системі зовсім не оплачуються. Оплачуються знаннями дітей, їхніми прагненнями до опанування наук та добрими  в майбутньому спогадами про шкільні роки.

3 коментарі:

  1. Ви молодець і вмієте не лише провести, але і описати!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже цікава стаття, з якої видно, що не менш цікавий був проведений Вами тиждень. Особливо влучний заголовок - краще просто сказати неможливо. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  3. Стаття справді цікава. Але я не зовсім погоджуюсь із заголовком. Знаєте чому. бо є і великі, котрі бавляться і ляльками. і знаннями одночасно))) Ляльки , повірте, це теж дуже серйозно.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...