четвер, 20 лютого 2014 р.

Презентація Google - зручний і корисний хмарний сервіс!

Якщо Ви маєте власний аккаунт Google, то автоматично стаєте хазяїном особистого Диску Google, тобто хмарного сховища, в якому можна не лише зберігати, а й створювати власні файли. 
Я вже писала на сторінках цього блогу про Google-форми, а сьогодні хочу поділитись перевагами презентації, створеної в середовищі Диску Google. 
Отже, головна перевага документу, створеного на хмарному сервісі, одним з яких є Google, це можливість надання швидкого доступу до неї шляхом надсилання її веб-адреси на емейли окремих осіб, чи опублікування її за допомогою коду, який генерує сервіс Google.
Якщо раніше, щоб опублікувати свою презентацію на блозі чи сайті, її потрібно було завантажувати, наприклад, на SlideShare, зараз ця потреба відпадає, бо робота вже виконується в Інтернет-середовищі.
 Причому, в І варіанті втрачалися анімаційні ефекти, зате в ІІ все, що Ви створили і відформатували, працює якісно. Ось моя перша робота в даній технології. 
Крім цього,  Google-презентацію можна будь-коли відредагувати, і ці зміни послідують скрізь, де вона опублікована, тоді як на SlideShare змінену презентацію потрібно завантажувати повторно , видаливши її попередню версію.
Отож замислимось над тими чудовими зручностями, які нам пропонують хмарні сервіси та сучасні технології. Гріх не скористатись!
Як створити таку презентацію - дивіться урок від моєї віртуальної колеги  
Вікторії Дончик, викладача спеціальних комп'ютерних дисциплін з м. Макіївки Донецької області.


1 коментар:

  1. Дякую за вашу роботу, матеріали дуже корисні для моєї діяльності. Я також освоюю хмарне середовище))).

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...