середа, 13 листопада 2013 р.

Ой, Господи, допоможи нам для школи мультимедійну дошку виграти!Людоньки, відколи приїхала з 2-денного семінару вчителів-переможців конкурсу iChampions, - спокій загубила! Ходжу і думаю, як би то для своєї рідної школи ті мультимедійні дошки виграти, лягаю спати і встаю з тією думкою. 
Зібрала батьківські збори, розповіла учням у всіх класах і вчителям, підпалила справжнє багаття:

Вже 2 тижні учні пишуть твори і вірші з цього приводу, випускають стіннівки і знімають інсценівки, тривають відеозйомки та фотосесії.
Всі ідеї з питання чому саме наша школа має взяти участь у проекті "Відкритий світ" потрібно висвітлити у відеоролику до 5 хв. Бачу, прийдеться опублікувати наші напрацювання як ціле портфоліо. Але це буде пізніше. Зараз головне - завантажити заявку з роликом на сторінку конкурсу, а там щось глючить (?). 
Багато хто не вірить, що ми, селяни , можемо тут щось виграти, але я надзвичайно вдячна всім, хто повірив в чудо і тому разом ми зробили грандіозну річ. 
Ми спочатку повзли, потім йшли,  бігли   назустріч своїй мрії! 
А зараз захекалися, лягли і лежимо в її напрямку. 
 Ось наш переможний ролик:
Чому переможний? - бо правдивий, щирий, віруючий!


11 коментарів:

 1. Чому Ви вирішили, що вашій школі будуть щось дарувати/нагороджувати після конкурсу? Уважніше читайте умови. Батьки 2000 шкіл купуватимуть техніку самі.

  ВідповістиВидалити
 2. Батьки купуватимуть айпеди, а мультимедійні дошки дасть держава, інакше для чого той конкурс?

  ВідповістиВидалити
 3. Бажаю успіху! Гарний ролик, ми теж спробуємо))) Але в нас виходить, щось інше )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, пані Тетяно! Буду рада, якщо дасте посилання на свій ролик. Надзвичайно цікаво!

   Видалити
 4. У Вас 28 Мбіт/с Інтернет? Вай-фай по всій школі? Батьки дали письмову згоду на оплату планшетів?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Швидкість скоро буде 100 Мбіт/с, весною дотягнуть до нас оптоволокно, вай -фай якийсь є, треба буде - зробимо відповідний і батьки не проти, але 100% згоди ніде не буде: ні в міських школах, ні в сільських. Одні готові купити планшети вже сьогодні, інші візьмуть у кредит, але й будуть такі, що ні одне, ні інше. Зате всі діти матимуть доступ до мультимедійної дошки у своїх класах, а з часом і решта батьки дотягнуться до покупки айпадів. Техніка високоякісна і варта, щоб придбати. Це не варіант, коли айпади - власність держави і школи. Краще, коли вони будуть власністю учня і його родини.

   Видалити
  2. Буду щиро вболівати за Вас та Ваших учнів!

   Видалити
 5. Буду тримати за Вас кулачки. Успіхів Вам і перемоги!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі, Вікторія, Ви - справжній друг, хоч і віртуальний! Сподіваюся, що колись побачимося вживу!

   Видалити
 6. Всі з цим конкурсом божевільні трохи. Таким нахрапом не треба було робити (я маю на увазі той тиск зверху). Дуже буде шкода отримати облизня. Та не треба на державу сподіватися, ми не Америка. А Ви великі молодці! Бажаю Вам перемоги!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Велике спасибі, пані Олено! Знаю про ті вимоги до шкіл. Не дотягає сільська школа до них, але є велике бажання без тиску зверху: я була переможцем конкурсу iChampions, навчалася 2 дні у Києві працювати з обладнанням і програмним забезпеченням Apple, тому вважаю, що здобуті знання можу передати своїм колегам та учням. Та хіба це можливо, не маючи в школі і вдома цієї техніки? Шкода, якщо не візьмуть нас, все забудеться, як чарівний сон.

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...