четвер, 15 серпня 2013 р.

Який же він - дистанційний інтерактивний урок?

Відкрита школа ІКТ дає можливість створювати дистанційні онлайн-уроки, головна риса яких - зворотній зв'язок вчителя з учнем, а саме:
учень , під час уроку отримує оцінку, надсилає у файлах домашнє завдання, всі результати фіксуються в електронному журналі, де він їх завжди може побачити.

Пропоную ознайомитися з можливостями Відкритої школи ІКТ за допомогою цієї прези:
Welcome to open school! from Svitlana Popel

Подивіться, як відбувається  дистанційний інтерактивний урок за допомогою відео


При створенні таких уроків найбільш доречним буде використання живої відеопрезентації. Напевне, так і буде надалі. Але одній людині важко написати їх за цілий шкільний курс. Тому буду вдячна всім новаторам-фахівцям за співпрацю. Звичайно, тут доцільними будуть глогстери, інтерактивні картинки, флеш-карти, ментальні карти  та навчальні онлайн-ігри в застосунку LearningApps.org і т.п. Для уроків геометрії - ну просто не обійтись без інтерактивних 3Д зображень Миколи Паращенко!

3 коментарі:

  1. Весь час думаю що написати про ваше починання. Це дуже цікава задумка, якщо зробити всі теми то це практично мультимедійних підручник авторський. Але щоб зробити всі теми це так трудозатратно, і мабуть можете зробити тільки ви зі своєю надзвичацною здатністю постійно працювати. Захоплююсь вами. Чогось надзвичайного там не побачила. ПОдібних платформ для дистанційного навчання є багато Moodle наприклад, може ця більш простіша, не пробувала. Програм які дають подібні можливості є багато (ви їх також знаєте), і тестувати і інтерактивні уроки робити, для того хто робить це фрагментарно їх вистачить, а щоб зробити якісний систематичний курс треба часу і часу, але якщо ви говорити що ця платформа краще я вам довіряю. Успіхів вам і натхнення!А ще колег які підтримають і будуть разом робити цей курс.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую. пані Наталю! Я не можу сказати, що ця платформа краща, бо не маю досвіду роботи з іншими. Створила це вперше і самій цікаво, чи хтось цим займається. Думаю, що добре мати повний такий курс з свого предмету, але згідна з Вами, що роботи дуже багато. Час можна скоротити, якщо долучити до співпраці вчителів-фахівців. Тоді б ми всі користувалися цією школою. була б рада. якби знайшлися доброворльці. А, може, така школа вже існує, якби дозволили нею користуватися, тоді б час можна було б використати на щось інше.

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...