середа, 10 липня 2013 р.

Вікторина в інтерактиві LearningApps.org + 3D моделі


Суперові 3Dмоделі в своєму рідному інтерактиві мені порекомендували ось тут: http://www.3dg.com.ua/.
Приємно вражена. Відразу знайшла спосіб скористатися. Але тут - просто скріншоти, а самі моделі надзвичайно красиві, динамічні. мають багато ступенів свободи руху, перетворюються в розгортки і навпаки.  Думаю, це буде прекрасна наочність для вчителів математики і креслення, бо розвиває просторову уяву і бачення фігури з найрізноманітніших позицій. 

5 коментарів:

 1. Пройшла вікторину. Мені сказали, я молодець і все правильно виконала! Скажу чесно, що додекаедр відразу не впізналаЄ, але пишаюся собою, бо отримала такий чудовий результат і пройшла цікаву вікторину!!!
  Світлана, дуже вдячна за нову, чудову ідею для вчителів математики. Цікаво, чи складно зробити таку вікторину? Скільки часу пішло?
  А ще мені дуже сподобався ваш вислів, як ви сказали: "не вицвітає, не рветься, не ржавіє, не ламається, не старіє і не портебує місця в шафі!" - о це точно!!!! дуже цікава наочність, яка завжди під рукою!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Рада, що сподобалось. Вікторина трохи потребує часу, як для Вас, Вікторія, - 20-30 хв. Це для першого разу. Потім буде менше. Але більшої увги варті самі інтерактивні 3D моделі на http://www.3dg.com.ua/.
  Дійсно, в мене в кабінеті є такі картинки паперові, старі, обтріпані, незручні для використання, принищені часом. Багато колег сьогодні витрачають на таку макулатуру власні кошти, щоб повісити на стіну чи покласти до шафи.... Але ми з Вами - люди вже нової доби і показуємо новий шлях - переваги очевидні!

  ВідповістиВидалити
 3. Пройшла вікторину.
  Дякую. Було цікаво. Заздрю Вашим учням

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...