четвер, 13 червня 2013 р.

Про інформаційну культуру вчителя, методиста, керівника

Давайте створювати якісний український продукт, починаючи з себе.
Для чого проводяться семінари, тренінги і наради?
 Напевне, мета таких масових заходів полягає в донесенні певної інформації широкому загалу людей для спрямування їхньої профдіяльності  в кращу сторону.
 Бо інакше, навіщо та нарада, якщо вона не приносить ніякої користі і розвитку ?
Хочу поділитися з людьми, які дбають про власний професійний імідж та прагнуть  якісно і красиво  виступати перед аудиторією  деяким набором сучасних ІКТ- застосунків та методикою їх оволодіння:
1. Глогстер - інтерактивний плакат;
2. Інтерактивна картинка
3.Новий інтерактивний вулик
4. Інтерактивна інтелект-карта
5.Як красиво показати свій документ
Тільки ні в якому разі не перечитуйте його глядачам! - всі вміють читати і зроблять це швидше за вас!  - Просто поділіться коротко основним.
Розглядаючи приклади вищевказаних засобів, зайдіть та зареєструйтеся на кожному з батьківських веб-ресурсів  і починайте творити презентацію свого виступу, використовуючи карти, схеми, малюнки, посилання на відео чи на інші інтернет-ресурси.
З приводу вже добряче об'їждженого PowerPoint рекомендую надзвичайно корисний урок Алексея Каптерева  - одного з ведучих світових експертів в галузі презентацій, незалежного консультанта і тренера про те, як не потрібно робити презентації та як правильно їх зробити.

Надзвичайно корисні, м'якесенькі, теплі і пухнасті поради усім , хто проводить семінари й наради, а також панам і товаришам виступаючим!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...