пʼятниця, 17 травня 2013 р.

Ключ до успіху - безперервна самоосвіта

Вітаємо найактивнішого учителя на освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» протягом квітня! 
 Вітаємо найактивнішого учасника на освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» - Світлану Попель, вчителя математики та інформатики Вишнівчицької ЗОШ I-IIІ ступеня Теребовлянського району в Тернопільської області.
 Протягом квітня місяця Світлана Попель завантажила найбільшу кількість своїх методичних розробок у порівнянні зі своїми колегами в Україні! На Світлану чекає приємний подарунок. 
Ознайомитись з інноваційними формами викладання п. Світлани ви можете на сторінках освітньої мережі «Партнерство в навчанні».


Ось таке несподіване  підбадьорення я отримала напередодні відкритого підсумкового уроку "Створення електронного учнівського портфоліо у застосунку OneNote"!

Дякую Господу Богові за такий гарний настрій перед відповідальноим міроприємством, бо відбувався урок в присутності 20 вчителів інформатики.
Результат  нашого проекту бере участь у Програмі Microsoft «Партнерство в навчанні «Вчитель – експерт»

Триває реєстрація освітян в новій програмі Microsoft «Вчитель – експерт»!

Ми шукаємо iнiцiативних педагогів, які будують свою кар`єру, захоплюють своїх учнів iнновацiйним мисленням та навчають працювати спiльно. Винахiдливi та завзятi, вони отримують задоволення вiд процесу активного творця змiн та працюють у сферi освіти.

Програма Microsoft «Партнерство в навчанні «Вчитель – експерт» є унікальною однорічною програмою, створеною з метою визнання на всесвітньому рiвнi педагогів, які покращують навчання та успiшнiсть учнів за допомогою ефективного використання технологій.

Дізнайтесь більше та зареєструйтесь у програмі «Вчитель – експерт»!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...