четвер, 30 травня 2013 р.

Золотий рівень! Вчителі, дайте шанс своїм учням!

Ура!!! Закінчився навчальний рік, попереду - відпочинок, одним словом, - канікули! Всі любимо їх: і учні, і батьки, а, особливо, - вчителі. Ми ж так втомилися навчати, виховувати, ставити оцінки, писати всякі правди і не...
Та не забуваймо, що є такий невблаганний Пан - Час, у якого канікул не буває, а разом з ним рухається  цифровий розвиток людства - це припало на наш з вами історичний виток в глобальній світовій історії.
Все  думаю, як би не відстати від свого Часу, і відповідь давно знайдена: не переставати вчитися! Сьогодні в Мережі є багато веб-ресурсів для навчання вчителів. Про них неодноразово писала в цьому блозі.  Вчора записалася на літо ще в одну Дистанційну Академію "Шкільний світ".
Опановуючи нові  знання, ви станете сучасним успішним педагогом і зможете запалювати своїх учнів до цікавої продуктивної навчальної діяльності, брати участь у всеукраїнських та міжнародних  конкурсах і проектах, як це зробила я, проста сільська вчителька .
Запрошую вчителів на прикладі нашого проекту вчитися створювати своє вчительське портфоліо!
 Після того, як клікнете на це посилання, обов'язково зареєструйтеся на мережі Майкрософт і отримаєте доступ не лише до цього, а й до великої кількості оригінальних навчальних продуктів, які з неабияким задоволенням використаєте в наступному навчальному році.

Відео "Як я використовую ІКТ в своїй роботі"
 

2 коментарі:

 1. Надзвичайно цікаво! Схоже на те, що Ви дуже добре розумієтесь на ІКТ. У нас до Вас прохання.
  В нашому центрі ми пробуємо працювати над 3D моделями-ілюстраціями для стереометрії. Чи могли б Ви подивитись матеріали на сайті http://www.3dg.com.ua нашого навчального центру з метою вказати нам недоліки.
  Використана нова технологія, а тому потрібна конструктивна критика.
  З повагою.
  Паращенко Микола. Керівник проекту.
  Національний центр аерокосмічної освіти молоді України (Київська філія)

  ВідповістиВидалити
 2. Щодо критики. Критики не буде.Продукт чудовий для використання? легко працювати і т.д. Я про все напишу і опублікую. Є лише побажання: 1. вбудувати фунцію Share чи Embed, щоб показати не скріншот, а реальний продукт, в мене на блозі Ви можете побачити багато таких прикладів; 2. Дати посилання на конструктор, щоб вчителі і учні могли самостійно створювати ці моделі; 3. Хотілось би робити записи біля зображень.
  На Learning Appіs.org мені дуже сподобався фоторедактор, можливість створення класів чи груп для роботи учнів. Можливо, тут також є. Якщо можна, дайте посилання на інструмент творіння цих зображень. Читайте пост http://popsm1.blogspot.com/2013/07/learningapps-3d.html Вікторина в інтерактиві LearningApps.org + 3D моделі

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...