субота, 27 квітня 2013 р.

Людина нібито не літає, - а крила має!

Ось і підходить час завершення нашого молодого проекту - учнівське "Електронне портфоліо творчих робіт у OneNote". Молодого - бо народився він 15 квітня 2013, а сьогодні  - 26 квітня 2013.
15 квітня я познайомила своїх учениць - колегіанток Зарваницького інтернату-колегіуму "Знамення" із цим застосунком із MS Office і запропонувала створити в ньому  звіт про результати своєї навчальної діяльності з інформатики в 11 класі.
Дівчата просто таки запалилися цією ідеєю і взялися з ентузіазмом за своє творіння. Мені ж, як їхній вчительці, від їхньої творчості  нові крила ростуть! Вже зовсім скоро наш проект побачить весь Інтернет, але не можу мовчати, бо  чудове відео цієї надзвичайно талановитої учениці вже грузиться на Ютуб, а Ви, мої шановні читачі, давно заслуговуєте на лагідний і теплий вечір у космічнонезміряних глибинах високої духовності і чистоти на хвилях класичної приємної музики в компанії Лесі Батицької - учениці 11 класу Зарваницького колегіуму-інтернату "Знамення", незрівнянної нашої співвітчизниці Ліни Костенко та геніального українського актора Богдана Ступки.
Приємних Вам снів і глибоких роздумів! Нехай благодатний Святий Дух  Зарваницького священного джерела проникне у Ваші серця чистим свіжим подихом ІСУСОВОЇ ЛЮБОВІ!
p.s. Якщо Ви відчули, що у Вас є крила, давайте політаємо просто з Лесею Батицькою
  на її крилатому блозі " Солоденька"

5 коментарів:

 1. Пані Світлано! Велике вам Дякую, бо як би не ви то не було б ніякого в мене блогу чи відео, вас Господь послав на нашому життєвому шляху, щоб ви розкривали наші ще зовсім юні таланти!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Лесю, за такий теплий коментар! А яка я щаслива, Господь послав мені таких крилатих янголят у Зарваниці!

   Видалити
 2. Дуже душевне відео. За душу взяла. Леся дуже талатовита дівчинака

  ВідповістиВидалити
 3. Талановито створено відео. Так тримати. Подальших успіхів.

  ВідповістиВидалити
 4. Лесуня МОЛОДЕЦЬ!!! Лесичко, творчих успіхів!!!!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...