понеділок, 22 квітня 2013 р.

І запалить іскра багаття!

Допоки живу - люблю і горю,
Навчаючи - вчуся й творю!

І жага до знань нових не вигоряє,-
А творчість - заразна - учнів заражає!

І там, де є кисень, - багаття зростає.
А учні мої вже мене здоганяють!

Цей кисень - комп'ютери та Інтернет!
В одній школі є, а в другій ще "нєт"!

Як кисню багаттю  у свій час не дати, -
Там швидко воно починає згасати...

Як сумно, як боляче, й незрозуміло -
Кому це потрібно? І чиє це діло?

Напевно, нічого кращого від творчості немає - це справа Божа. Адже відомо з Біблії, що Господь  створив небо і землю і побачив, що це - гарно, а потім спочив.
Де взяти наснаги та ідей для творчості?  -  Лише навчаючись. Я вже неодноразово писала про чудову віртуальну школу - Дистанційну Академію педагогічних наук та  про нові знання, які там здобула. Саме ці знання та спілкування з флешмобівцями наштовхнули думку створити цей, як бачу по відвідуваності, корисний та цікавий блог. 
Другий енергетичний заряд дав мені IV Форум Microsoft  Вчитель-Новатор, де прозвучало багато цікавих ідей та , найголовніше, - залишилися контакти з  високопрофесійними в застосуванні ІКТ педагогами. На моє велике здивування далеко не всі з них математики та інформатики. Вражає сайт логопеда з Косова Любові Чулак "Логопедична новинка", вчителя історії, завуча з Дніпропетровщини Наталії Понєжі,
сайт-портфоліо вчителя української мови та літератури з Миколаївщини Марини Маланки.Взагалі, на форумі було 100 відібраних зі всієї України вчителів, кожний з яких достойний поваги, в кожного є чого навчитися.
Окрім цього, у  Microsoft  є чудова платформа вебінарів по використанню ІКТ, лише зареєструйтеся і навчайтеся тому, що Вас цікавить!
А ще - сюди можна завантажувати свої власні електронні  професійні ресурси та взяти участь  в унікальній програмі "Вчитель-експерт 21 століття".
 Отже, маючи таке круте товариство як флешмобівці та форумчани, а, це, повірте, - найактивніші та найуспішніші  в опануванні ІКТ, люди, я взялася за новий  проект - створення електронного учнівського портфоліо творчих робіт з інформатики у застосунку OneNote, який запропонував  Артур Кочарян, головний менеджер Форуму.
Початок  був закладений в пості "Хіба можна зупинити весну..."  15 квітня. 
а результати - учнівські портфоліо очікую отримати  26 квітня . 
Чому про це сьогодні?  -  натхнення приносять ластівки-звістки моїх прекрасних учениць Зарваницького колегіуму-інтернату "Знамення" з соціальних мереж:  
"Мій Мольберт" - робота учениці 11 кл. Лесі Батицької,
"Божа дитина"  -   робота учениці 11 кл. Любові Яремкевич,
"Літературна світлиця "Журавка" -   робота учениці 10 кл. Галини Груховської,
Калькулятор  - робота учениці 11 кл. Дубінської Єлизавети:


3 коментарі:

  1. Останні рядки вірша в точку: дійсно не зрозуміло, кому це треба і чиє це діло?

    ВідповістиВидалити
  2. Відповіді
    1. Я мала на увазі учнів, які запалюються від вчителя, що горить любов'ю до них і до своєї роботи. Доки "талановиті" синки приватизовують по частинах рідну неньку, ми підтримуємо багаття духовності. високої моралі. жаги до пізнання, тобто , не перестаємо сіяти розумне. добре. вічне. Думаю, це оцінюється нашими вихованцями "на всю оставшуюся жизнь", а також на небесах...

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...