понеділок, 15 квітня 2013 р.

Хіба можна зупинити весну...

Хіба не прилетить ластівка, коли приходить пора?
Хіба не змінювалися суспільні устрої на протязі минулих тисячоліть і століть?
А зараз на Україні - весна, хоч зима так довго не давала їй дороги.
 Так само повільно просувається весна ІКТ в нашій освіті, але ж таки роздивіться уважно, бо хоча і тут ще "холодно", але весна вже нестримно йде!
Хоч у школах далеко не скрізь сучасна матеріальна база і більшість вчителів  не поспішають використовувати нові технології, наші учні вже активно спілкуються і добувають знання в Інтернеті.
4 квітня цього року відбувся IV форум Microsoft Вчитель-Новатор, де пощастило мені, простій сільській вчительці побувати.
А все завдяки тому ж Інтернету: можуть із столиці помітити якусь незначну людину із віддаленого навіть від райцентру села!

Отож це й учням своїм розказую і вчителям, щоб спішили освоювати нові ІКТ-технології та мати шанс себе людям показати та й самим бачити, що зараз у світі відбувається.
Я - Office Guru
Результат: 19 із 20, 21:49 хв. хв.
Стати Guru можна тут
Ознайомила учнів із застосунком OneNotе MSOffice, представлений менеджером форуму Артуром Кочаряном,  - просто суперзастосунок! Ми вирішили, що через 2 тижні кожний учень  зробить у ньому звіт про свої навчальні здобутки з інформатики в 11 класі.
А моя особиста перша спроба роботи  з OneNotе - Перша ластівка, відео записане прямо з застосунку за допомогою 3-Мпкс вебкамери: 


 Пісню послухати варто - душевна, тепла і весняна!


1 коментар:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...