середа, 27 березня 2013 р.

Чи живуть у Вишнівчику динозаври?

Так, ще живуть, але їхня популяція щодня зменшується, тому що надворі  21 століття - наступила епоха інформаційного суспільства.
 Хоч село у нас невелике, достатньо віддалене від таких знаменитих центрів як Столиця, Обласний і Районний, життя у нас оцифровується, хоча дещо повільніше ніж нагорі.
Ще недавно  ми і не мріяли про Інтернет, сьогодні  рідко знайдеш хату, де немає комп'ютера чи ноутбука.
У 2005 році ми зробили прогноз комп'ютерної погоди на Вишнівчицькому континенті. Тоді  лише школа мала 5 ПК. Ось старенька презентація (це вже наша історія!) з мого архіву:Сьогодні учні всі озброєні мобілками і смартфонами з виходом в Мережу, цифровими фотоапаратами. В Контакті, Фейсбуці та Однокласниках є всі, хто вибрався з пелюшок,  може сидіти самостійно на стільці і утримувати в руці мишку.
Я вирішила про це писати тут,  на сторінці блогу, яка буде регулярно доповнюватися новими цікавими мультирепортажами з місця подій - села Вишнівчик Теребовлянського району Тернопільської області. 
Живемо ми тут весело і повноцінно: працюємо, навчаємось, розвиваємось, фантазуємо, складаємо вірші та пісні, співаємо, знімаємо, записуємо, зберігаємо, ну і внаслідок того, що ми вже не динозаври, можемо цим ділитися в Неті.
 "А, знаєте, що би то було, якби школи на світі не було?"

 

2 коментарі:

  1. Доброго дня, Світлано! Привіт з Харкова! Мені дуже подобається Ваш блог. Переглядаю його із задоволенням.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...