субота, 16 березня 2013 р.

Для вчителів, які хочуть навчитися робити живі презентації

Якось на електронну адресу нашої школи почали надходити повідомлення про вебінари і флешмоби від Дистанційної Академії Олени Єльнікової.
 Спочатку я на них реагувала як на спам, але одного разу прочитала, що там будуть навчати працювати з графічним планшетом. 
 Мене це дуже зацікавило і я записалася на Флешмоб3.1, результат якого не  тільки цей сертифікат, а нові знання і вміння, які реалізовані в 6 постах цього блогу: 3 Відео, що не дадуть про квадратичну функцію забуть та Живі консультації (5 днів) з теми "Логарифмічна функція та її властивості".
Дуже шкодую, що пропустила попередні Флешмоби. Але пані Олена повторює свої старі вебінари, а також організовує нові. Зараз я  відвідую   Флешмоб2  "Атестація без проблем", де навчаємось атестувати вчителів методом педагогічної кваліметрії (вимірювання якості роботи в цифрах).
 Це ще один крок полегшення роботи вчителя за допомогою ІКТ. Також пані Олена організувала Цифровий Елітний Клуб педагогів, засідання якого відбуваються 4 рази в місяць.

 Запрошую всіх вчителів, які не бажають плентатися позаду цифрового прогресу, приєднуватися до нашого Клубу, де відбуваються цікаві зустрічі з неординпрними педагогами, ведуться онлайндискусії, виробляються нові ідеї, дує свіжий вітер  використання ІТ-технологій, запровадження ІКТ  для підвищення ефективності навчання.

2 коментарі:

  1. Пані Світлано, мене звати Оксана Бурега. Ми були учасниками конкурсу персональних блогів, сайтів. Порадьте, будь ласка,як створити презентацію, щоб у ній були не слайди, а перегорталися сторінки книги чи альбому. Наперед вдячна за допомогу.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Оксано! Для цього найкраще, на мою думку, підходить он-лайн сервіс Calameo. Прочитайте у цій публікації, http://popsm1.blogspot.com/2013/05/blog-post.html а звідтіля перейдіть на цей сервіс, зареєструйтеся і завантажуйте свої матеріали. Сервіс їх подасть в такому вигляді , як Ви побачите в цьому пості. До речі, там можна вибирати різні варіанти, поекспериментуйте.

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...