середа, 27 лютого 2013 р.

Дії над числами з різними знаками

Математичні  мультимедійні відео - вивчай математику співаючи! 

Чи знаєш ти, як важливо навчитися правильно виконувати дії над числами з різними знаками? Здається, це зовсім неважко, лише потрібно бути достатньо уважним на уроках, виконувати домашні завдання, вчасно вчити правила…
Але, виявляється, коли вже все це зроблене, і всі дії над числами з різними знаками вивчені, і навіть контрольні роботи непогано написані, виникають сумніви і невпевненість, і ти вже не можеш правильно орієнтуватися, де і коли поставити у відповіді правильний знак.
             Не переживай, це було, є і буде у багатьох учнів незалежно від того, в якій школі і в який час вони навчалися. Але ті, хто зміг справитися з цією проблемою самотужки, почали отримувати кращі оцінки, а хто не зміг: все більше і сильніше заплутувався у тенетах навчання. 
Якщо ти захочеш, я можу стати твоєю навчалочкою- виручалочкою!
               Отже, поїхали! Відкриваєш презентацію «Про + і -» і слухаєш декілька разів корисну повчальну історію «Про + і -». Одночасно заучуєш текст напам’ять. Розглядаєш кольорові ілюстрації та анімації і вдумуєшся у їх зміст. Адже вони допомагають тобі осмислити і запам’ятати такі потрібні правила!


 

  

 А зараз прийшов час закріпити і перевірити свої знання. Заглянь сюди!

 Електронний тест ось тут!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...