вівторок, 26 лютого 2013 р.

Все про функцію

Моя  Мультимедійна Математика

Якщо тобі важко засвоїти, що таке функція, почнемо це вивчати поступово. Насамперед  міцно запамятай, що функція – це залежність!
В житті ми зустрічаємо багато різних залежностей: наприклад, твоя купівельна спроможність залежить від кількості грошей у твоєму гаманці, оцінка в школі з якогось предмету – від кількості і якості твоїх знань, ріст квітки  - взагалі від багатьох чинників: частоти поливу, кількості міндобрив, сприятливої погоди. Отже, гроші у твоєму гаманці, кількість і якість твоїх знань, частота поливу, кількість внесених міндобрив, сприятлива погода – це вагомі чинники (аргументи) на очікувані результати ( значення функції).
Математики домовилися позначати аргумент латинською буквою – х, а  значення функції - f(x) або буквою у. Тому в підручниках ти часто може зустріти вираз у= f(x).
А зараз, щоб не дуже тебе втомлювати  точним означенням функції, яке ти вже зустрічав у підручниках 8  чи 9 класу, ми з тобою будемо дивитися відеопрезентацію «Функція»   і співати круту пісню про функцію на мелодію з пригодницької кінокомедії «Стережись автомобіля!».
Коли ти запам’ятаєш текст цієї пісні, ми разом з тобою поміркуємо, як вона тобі допомагатиме розв’язувати вправи на цю тему. Пам’ятай, що всі вони – це завдання високого рівня складності навчальних досягнень, і їх успішне виконання гарантуватиме тобі високі бали з математики! А тепер настав час  в цікавій ситуації закріпити щойно отримані зання про функцію, а також перевірити їх за допомогою тесту:
Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...