понеділок, 25 лютого 2013 р.

МАТЕМАТИЧНА МУЛЬТИМЕДІЙНА НАВЧАЛОЧКАПредставляю свою авторську  роботу :
    Посібник призначений для учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл та може бути використаний вчителями математики для проведення нестандартних уроків з використанням компютерних технологій чи й без них та позакласної роботи з

математики.
Мій юний друже!
 Якщо ти любиш мультики, музику і комп’ютер,
  І не любиш дрімати над книжкою,
  Якщо тобі не до вподоби заучувати масиви математичних формул та правил,
  Але ти хочеш мати міцні та надійні знання і високі бали з такої важкої науки математики,


Давай разом зазирнемо у твоє найближче  школярське майбутнє, що ж там тебе чекає? 
Ось ти поруч зі своїми однокласниками у шикарних костюмах та однокласницями у бальних платтях на останньому шкільному святі …
 А це ти в незнайомій аудиторії проходиш зовнішнє незалежне тестування з математики, бо хочеш поступити у престижний ВУЗ. Перед тобою не просто завдання – розвязати  3-4 десятки задач і вправ, але зробити це правильно і вчасно. Ти не матимеш права на помилку. Інакше опинишся за бортом.
Знаю, що формул і теорем є дуже багато. Якщо у тебе час від часу виникають труднощі на контрольних роботах, то це тому, що ти щось не зрозумів, а щось не можеш пригадати.
Я тебе навчу з цим справлятися  дуже цікавим способом, який, я впевнена, тобі сподобається. Адже ти любиш співати, чи не так?

Коли ти часто слухаєш якусь пісню, то мимоволі запамятовуєш і її текст. Наприклад, я можу легко відповісти на запитання «В яке море впадає річка Волга?», пригадавши текст відомої пісні:
«Кто сказал, что Волга
Впадает в Каспийское море? –
Волга в серце впадает мое», а запитання «Яке прізвище відомої французької письменниці з псевдонімом Жорж Санд?» збуджує у пам’яті асоціацію, пов’язану з давно почутою декілька разів по радіо піснею:
«Жорж Санд, Жорж Санд, Жорж Санд,
Як пишався тобою Париж,
Жорж Санд, Жорж Санд, Жорж Санд,
Як любив тебе вічний Париж!
………………………………..
О, безсмертна Аврора Дюпен!»

Цими асоціаціями я скористалася, щоб перетворити важке надоїдливе зазубрювання  математичних формул та правил у приємне і красиве…

Ось винайдений мною рецепт прикольного су перового навчання:
    Беремо класну фонограму +
    Додаємо до неї текст  з математичною формулою або правилом =
     Крута і дуже мудра пісня, до якої +
     Фантастичну мультимедійну презентацію або відеокліп =
   Тверді та надійні знання, які пригадаються без проблем в потрібному місці в потрібний час.


Якщо у тебе немає ніяких проблем з математикою, ти зможеш глибше зрозуміти деякі ключові  математичні поняття, переконатися у своїх вміннях і навичках працювати з ними, а також перевірити свої знання за допомогою тестування.
 Згадай, як ти пітнів  у 5 класі  над виконанням дій над числами з різними знаками, або у 6-му над розвязуванням задач на знаходження дробу від числа або числа за його дробом. Якщо ти 7-класник, то даний посібник допоможе тобі уникнути зайвої плутанини і без особливих труднощів навчить володіти формулами скороченого множення,  а 8-класнику дасть настанови як не сплутати синуса з косинусом і без затрати лишнього часу та головного болю навчить розвязувати всі на світі квадратні рівняння. І впаде, нарешті, до твоїх ніг віками неприступна математична фортеця –функція, і під звуки фантастично веселої музики з улюблених кінострічок опустять свої чванькуваті голови її прислужниці – область визначення, область значень, аргумент та  значення функції, які не покидають жодної контрольної роботи з математики від 8 до 12 класу і виступають у ролі головних арбітрів при оцінюванні роботи на найвищі бали.

Краще з  комп’ютером співати, аніж з книжкою дрімати!
2 коментарі:

  1. Унікальна програма геніального вчителя!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, пані Люба! Ваша висока оцінка гріє душу, бо Ви - унікальний логопед України і Ваша творчість мене вражає. Буду всім рекомендувати Ваш чудовий і такий потрібний сайт http://logopedija.at.ua/ Логопедична новинка Любові Чулак! Нехай пишається Вами Україна! Щаслива, що маю таку талановиту землячку.

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...